Invest Online genomineerd
Google Partner Awards 2016

Invest Online genomineerd voor de Google Premier Partner Awards 2016

Invest Online is door Google genomineerd voor de Google Premier Partner Awards 2016. We zijn ongelofelijk trots dat we tot de top 200 Google Partners van de EMEA regio (Europe, Middle East & Africa) behoren. Een onderstreping dat we goed bezig zijn met ons team en dat ook in de ogen van Google wij mooie resultaten behalen voor onze klanten.

De awards

In totaal zijn er 8 categorieën, waarbij Invest Online is genomineerd in de categorie Search Performance.

De uitreiking

De uitreiking vindt plaats op 5 december tijdens een prachtige avond in Dublin (Ierland). Wij zijn een van de top 200 Premium Google Partners die daar in spanning zitten in afwachting of we de award voor Search Performance in de wacht gaan slepen. Een mooier Sinterklaaskado is er niet 🙂

Meer info en de andere genomineerden zijn hier te bekijken.

Invest Online
Marco Zweekhorst
Auteur: Marco Zweekhorst, Directeur Dagelijks zijn wij bezig om voor onze klanten successen te behalen. Meer bezoekers, stijging van conversies en groei van opbrengsten. Dit doen wij met ons team van vakidioten die op een resultaatgedreven en transparante wijze een succesvolle samenwerking met onze klanten aan gaan!

Plaats een reactie

Invest Online is verkozen tot hét beste full-service internetbureau van Nederland